Skip to content Skip to footer

Kurucu

Mustafa ALTIN

4M Altın Elektrik ve grup firmalarının kurucusu Mustafa ALTIN. 5 Haziran 1977 günü şirketi kurdu, Altıparmak Caddesinde bir yer açarak taahhüt ve tesisatla işe başladı; Liderlik ve girişimci ruhu çalışma hayatı boyunca hep ön planda oldu.

Bu süreç içerisinde bir süre Elektrikçiler Odası Başkanlığı görevini üstelendi ve her zaman oldukça aktif çalıştı. 1985’te ve 1990’da milletvekilliği teklif edildi, fakat kendisi siyasi kariyer hiç düşünmedi. 1990’da büyük oğlu Mesut ALTIN, şirket olarak taahhüt işini bırakıp; elektrik malzemeleri toptancılığına geçmek istediğini söyledi.

Şirkette köklü bir değişiklik isteyen bu yeni stratejiye karşı olumlu duruşuyla ve kendisinden sonraki neslin düşüncelerine yatırım yaparak girişimci, lider ve yenilikçi ruhunu kanıtlayan sayın kurucu, 2008 yılında bayrağı başta şirketin bugün ki Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ALTIN ile birlikte kardeşleri Metin Altın ve Malik Altın’a teslim etti.

Şirketin her zaman başarısını amaçladı ve bu sayede daha fazla istihdam yaratmanın halkımız için önemli bir yere sahip olduğunu belirten eski başkan; ülkemize ve milletimize uzun yıllar bu sektörde gönülden hizmet etmiştir.

Hakkımızda

AKKA KAUÇUK 2006 yılında otomotiv, inşaat, su kontrol ve endüstriyel kapı sistemleri sektörlerine kauçuk fitil, pvc, örgüsüz epdm hortum üretimi için kurulmuştur.

İletişim
+90 224 341 41 96

Yiğitler Mh. C12 Sk. Otosansit 35.Blok No:58-60-62-64 Yıldırım/BURSA

Konum

Akka Kauçuk © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Bursa Web Tasarım

×